Візьми на побачення плитку смачного шоколаду

18.02.2021

Любов, ніжні слова, почуття та погляди — це безумовно головні складові вдалого побачення, але завжди хочеться трішки підсолодити почуття. Ніщо так не впорається з роллю підсолоджувача, як шоколад.

Шоколад обожнюють майже всі жінки, з ним не прогадаєте! Асортимент Millennium може задовольнити найвибагливіших шанувальників солодкого та подарувати справжню насолоду смаку.

Ми склали для вас список найсмачніших шоколадок, які варто прихопити із собою на побачення, тож ловіть наш топ:

Молочний шоколад MILLENNIUM з начинкою
Вишуканий трюфель з хрусткими горіхами в молочному шоколаді від MILLENNIUM саме та деталь, яка зробить момент ідеальним. Плитка шоколаду будь-яке побачення зробить ідеальним, чи не так?

Шоколад Rose Millennium Fruits&Nuts з мигдалем, лісовим горіхом, ягодами та родзинками
Все найкраще в одній рожевій плитці шоколаду Millennium Fruits&Nuts. Мигдаль, лісові горіхи, ягоди та родзинки — це 30% плитки. Завдяки унікальній технології виробництва шоколад огортає кожен горішок окремо і утворюється цікавий візерунок.

Шоколад чорний Millennium з лісовими горіхами
Легка гірчинка темного шоколаду ідеально поєднується з лісовими горіхами в шоколаді Millennium. Чудове поєднання традиційних смаків зачаровує з першого шматочка. 

Шоколад «Millennium» пористий молочний та білий
Ми поєднали все найсмачніше у пористій шоколадці «Millennium». Поки молочний шоколад танутиме у роті, ви насолоджуватиметесь білим шоколадом. А нова упаковка «флоу-пак» зробить процес смакування ще приємнішим.

Шоколад чорний Millennium з вишнею
Справжня магія починається там, де зустрічаються темний шоколад та соковита вишня. Ні один шанувальник солодощів не встояв перед чорним шоколадом з вишнею від Millennium.

Шоколад «Millennium Favorite» Brut чорний 74%
Шоколад для гурманів, який він? Для нас це яскраво виражений смак 74% какао, гіркі нотки панують над солодкими і виразний аромат темного шоколаду просто зачаровує. «Millennium Favorite» Brut 74% повністю задовольняє нас. 

Millennium вміє дивувати, тому плитка шоколаду — це ідеальний подарунок для коханої людини.

Зі всім асортиментом та цінами можна ознайомитись за посиланням: https://millennium-trade.com/millennium 

Також пропонуємо, оформити замовлення онлайн на сайті, зі зручним для вас способом доставки та оплатою платіжною карткою.

Для оптових покупців маємо приємні умови для співпраці, з деталями можна ознайомитись за посиланням: https://millennium-trade.com/opt-users

Оптовим покупцям