Топ 5 корпоративних новорічних подарунків

15.11.2022

Топ 5 корпоративних новорічних подарунків

Корпоративні новорічні подарунки... Дехто може сказати, що подібне не на часі. Хоча більшість все ж не погодяться, бо дарувати подарунки, особливо, коли є чудові ідеї новорічних подарунків, – це завжди вчасно.

Не дивлячись на те, що рік видався доволі нелегким, багатьом керівникам компаній хочеться віддячити своїх працівників за сумлінну працю, за відданість. Або хочеться подякувати своїм партнерам, які завжди поруч і готові підтримати й зрозуміти. Тож зробити сюрпризи на Новий рік для своїх підлеглих, колег, клієнтів чи партнерів краще в нестандартному солодко-шоколадному варіанті. 

5 ідей для шоколадних корпоративних подарунків від Millennium

До Нового року залишилось всього нічого, тому рекомендуємо вже зараз обрати солодкі презенти для корпоративних подарунків. Адже корпоративні подарунки – це не менш важливо, ніж грошове заохочення у вигляді премії. Та й взагалі, сюрпризи від компанії на Новий рік – це завжди про лояльність клієнтів чи партнерів, та про підвищення мотивації співробітників. А якщо подарунки ще й смачні, то й говорити нічого. 
На нашому сайті ви знайдете безліч ідей для корпоративних подарунків від Millennium, але хочемо зробити акцент на деяких смачнючих новинках, котрі нікого не можуть залишити осторонь і викличуть справжній захват.

1. Шоколад Millennium Craft Series чорний з мигдалем та журавлиною, 100 г

Ця наша новинка з крафтової серії вже прийшлася до смаку багатьом з тих, хто скуштував цей шоколадний смаколик. Оксамитовий смак чорного шоколаду вдало поєднується найніжнішими тонкими пелюсточками мигдалю та кисло-солодкими ягідками журавлини. Дуже вдалий вибір для корпоративного презенту партнерам по бізнесу чи найкращим клієнтам.

2. Цукерки шоколадні «Millennium Classic» Elegance молочні, 285 г

Ці цукерки створені спеціально для найвибагливіших прихильників шоколадних цукерок, адже в одній коробці зібрані найкращі з найкращих начинок для молочного шоколаду. Лишень послухайте! Капучино, праліне з горіхів чи мигдалю, цілий лісовий горішок, йогуртовий та фісташковий крем… Ммм.. 7 неповторних смаків зібрані разом, щоб лишень дарувати насолоду у Новорічну ніч та теплі згадки про того, хто презентував ці цукерки.

3. Цукерки шоколадні Millennium «Історії Океану» з горіховим праліне, 340 г

Справжня класика європейського смаку у шоколаді – це цукерки «Історії Океану» від Millennium. Важко знайти когось, хто б залишився байдужим до справжніх витворів шоколадної майстерності у вигляді океанічних мушель, що зібрані в одній коробочці. І навіть не намагайтеся віднайти дві однакові мушлі, вам це не вдасться. Завдяки унікальній технології неймовірні візерунки мармурового шоколаду створюють неповторні об’ємні цукерки, що нагадують про літо, сонце та море.

4. Шоколад «Millennium Very Peri» молочний з арахісом та солоною карамеллю

Молочний шоколад «Millennium Very Peri» – це не тільки про солодкі моменти життя теперішнього. Вері пері моменти – ще й про те, про що кожен з нас мріє. І мріє не на одинці, а разом з тими, з ким є багато спільного. Наприклад, з колегою, чи партнером по справах. І не просто мріє, але й ставить цілі, та досягає їх. А легке поєднання в молочному шоколаді арахісу та солоної карамелі, завжди зробить ці моменти справді цінними.

5. Шоколад «Millennium» молочний з цілим фундуком, 1,1 кг

Що може бути кращим за корпоративний новорічний подарунок у вигляді плитки шоколаду? Звичайно, плитка шоколаду у більш ніж 1 кілограм! Уявляєте? Один кілограм якісного молочного шоколаду, приготованого без зайвих домішок. Лише цукор з сіллю, молоко, какао та ваніль. Але є одне «але». Третину шоколадної плитки займає неймовірне доповнення – цілі ядра лісових горішків. 

Усі ці шоколадні корпоративні подарунки можуть бути як самостійними презентами, так і чудовим доповненням до інших дрібничок, які ви обирете. Все залежить від вас самих. Єдине, в чому ми можемо бути впевнені на 100 %, шоколад та цукерки Millennium – це справжня якість неповторної шоколадної майстерності.

Оптовим покупцям