Шоколад в кіно та книжках

18.02.2021

Людство настільки обожнює шоколад, що замало просто насолоджуватись його смаком, потрібно присвятити йому книги та зняти фільм з його участю. Безліч сенсів, що передаються його божественним смаком, поетизували неоднократно. 

Ми вирішили пригадати, як це було в кіно, тому ловіть солодку підбірку фільмів про шоколад.

  1. “Шоколад”

Звання найсолодшого віддаємо “Шоколаду” — фільму, який з першого кадру змушує поринути у стосунки головних героїв та солодощі. Це історія про те, як багато можуть змінити кілька шоколадних цукерок. Ну, і звичайно, ця історія про любов.

  1. «Чарлі та шоколадна фабрика»

Слова тут зайві, адже це улюблений фільм багатьох ще з дитинства. Цей фільм варто подивитись хоча б через те, що на зйомках було використано близько 207 тисяч галонів шоколаду для створення шоколадної річки, а на водоспад витратили 38,5 тисяч галонів. І справжні льодяники! У стрічці вони ростуть прямо на деревах.

  1. “Уроки шоколаду”

Кондитер — це не професія, це покликання. Головні герої зустрічаються на уроках з виготовлення цукерок і між ними одразу спалахує іскорка. Та не все так просто, адже він не той, ким здається, а вона набагато хитріша.

  1. “Доля кондитера”

Два кондитери відкрито ворогують один з одним та все змінює кулінарний конкурс. Їм потрібно об'єднати сили, щоб перемогти та створити справжній шедевр — кавово-шоколадний торт «Баррозу», оригінальний рецепт якого досі тримається в найсуворішому секреті.

  1. “Анонімні романтики”

Це, мабуть, найніжніша французька романтична комедія. Він власник шоколадної фабрики, який боїться оточуючих людей. Вона кондитерка, яка панікує і непритомніє від найменшої похвали на свою адресу. Що з цього вийде? Дивіться самі!

Кіноманів підбіркою потішили, на черзі наші книголюби. Щастя в простих речах. У плитці шоколаду та в хорошій книзі. Особливо, якщо ця книга про шоколад! 

Поповнюйте шоколадні запаси разом з Millennium! 

Всю продукцію Millennium ви можете замовити за посиланням вказаним нижче: https://millennium-trade.com/millennium 

Доставка зручним для вас способом. Вигідні умови для оптових покупців.

Тож, переходимо до літератури:

  1. «Гарячий шоколад», Грант Террі

В романі описані цілком реальні будні шоколадної індустрії. Книга підійде для любителів дуже солодких шоколадних плиток з різними наповнювачами: і горішками, і родзинками, і печивом. Ну, і звичайно, куди ж без чашки чаю?

  1. «Шоколад», Джоанн Харріс

Мама та донька відкривають свою кондитерську напередодні посту у невеличкому місті. Скільки цукерок потрібно буде виготовити, щоб підкорити серця жителів міста? Скільки таємниць розгадати? Та скільки чекати, щоб зустріти чоловіка серця? Відповідь на всі ці запитання ви знайдете у книзі. 

  1. «Француженки не крадуть шоколад», Лора Флоранд

Ця весела та романтична розповідь про американку в Парижі. Головна героїня повинна дізнатися всі таємниці майстерності відомого паризького шоколатьє та не втратити голову від почуттів. Париж — місто кохання та шоколаду.

Оптовим покупцям