Шоколад – найкращий подарунок до Дня святого Миколая малим та дорослим бешкетникам

05.12.2021

Ще зовсім трохи й до слухняних діточок завітає найбільш очікуваний дідусь – святий Миколай. І прийде він, звичайно ж, з солодкими подарунками. Найчастіше – це шоколадні смаколики. Як же батькам обрати правильний, а отже, якісний, дитячий шоколад на подарунок в роздріб або гуртом? Ділимось секретами!

Важко знайти дитину, яка б зовсім не любила шоколадні цукерки чи сам шоколад. Але обирати шоколад для свого чи своєї ласунки до Дня святого Миколая варто дуже прискіпливо. Адже шоколаду, який не рекомендовано давати дітям, на поличках наших магазинів чимало. На що ж звернути увагу? Ось наші корисні поради. 

  1. Увага на склад дитячого шоколаду!

Відомий факт, що саме на новорічні свята – День святого Миколая, Новий рік та Різдво – наші діти з’їдають найбільше шоколадних цукерок та шоколаду. І саме ми, мами й тата, маємо це пам’ятати й прискіпливо обирати правильні та якісні ласощі, які потраплять до рук наших улюблених чад. 

Дитячі дієтологи єдині у своїй думці – шоколад для дітей має бути максимально натуральним. Що ж мається на увазі? В першу чергу варто звернути увагу на найважливіші інгредієнти – какао-масло та какао терте. Якщо ж вони дійсно є у складі обраної плитки шоколаду чи цукерок для маляти, то це вказує на справжність шоколаду, а не його підробку. Підміна какао-масла такими замінниками, як «рослинні жири», «пальмова олія», «кокосова олія», «еквівалент какао-масла» і т.д. в дитячих смаколиках недопустима. До того ж називати шоколадом такі продукти аж ніяк не можна.

Недоброякісні виробники також можуть підмінювати і какао-порошок, що значно здешевлює сам шоколад, а от його смакові якості теж погіршуються. 

Увага! В шоколаді для дітей не має бути: барвників, підсилювачів смаку, замінників, подібних до натуральних інгредієнтів, штучних ароматизаторів! 

А от соєвого лецитину, якщо ж він доданий у відповідній концентрації, боятися не варто. Адже ця натуральна складова шоколадних виробів необхідна для того, щоб шоколад гарно тримав свою форму, був однорідним й мав блискучу поверхню. 

До речі, саме натуральністю інгредієнтів можуть похвалитися створені нами спеціально для дітей шоколадки та цукерки серії Любімов Kids. Тут можна купити дитячий шоколад гуртом та в роздріб. 

  1. Звертаємо увагу на вигляд шоколадки

Якісний шоколад відрізняється своїм зовнішнім виглядом. Це блискуча глянсова поверхня, рівненька та гладенька. При розломі цукерки або плитки ласощів місце злому по структурі має бути однорідним. Виключення – пористий шоколад зі структурою бульбашок. Ще при ламанні якісної плитки шоколаду на менші шматочки має відбутися характерний тріск. Це вказує на правильний вміст в ній тертого какао та какао-масла.

А от якщо шоколад матовий, з сивушною поверхнею, ніби покритою порохом, то це вказує на неякісну сировину. Також ці «симптоми» низькосортного шоколаду можуть з’явитися під час неправильного зберігання або транспортування шоколадної продукції. Наприклад, в тому випадку, якщо партія шоколаду перемерзла в дорозі під час доставки чи навпаки – перегрілася.

Ми ж можемо точно гарантувати, що замовлений у нас на сайті дитячий шоколад гуртом чи в роздріб порадує своєю якістю кожну родину: і малих бешкетників, і дорослих.

  1. Справжній шоколад тане у роті, а не в руках!

Якісний шоколад швидко піддається впливу температур. І не дивно, адже какао-масло у складі дуже чутливо реагує на тепло чи прохолоду. Але ж якщо шоколад починає одразу танути, щойно потрапивши до рук, то це вказує на помилки у його приготуванні. Скоріш за все, технологія його кристалізації була порушена. Так, звісно, шоколад може танути в руках, однак не відразу, а через певний час.

Також погано, коли шоколадна цукерка чи шматочок шоколадки взагалі не хочуть танути. Зазвичай, причиною цього є здешевлення процесу приготування шоколаду, або ж занадто велика кількість соєвого лецитину, який кардинально впливає на структуру смаколиків.

Шоколадки та вагові цукерки з колекції «Любімов Kids» – це саме ті якісні ласощі, які стануть незабутнім подарунком від Святого Миколая чи його помічників. Вони не тільки порадують малечу якісними смаками, а й подарують зустріч з улюбленими мультяшними героями: Minions та Trolls. Замовити Любимов Кідс оптом та в роздріб можна за посиланням

Оптовим покупцям