Шоколад для брендування: як вибрати відповідний для індивідуального брендингу?

27.05.2021

Ви хочете справити правильне перше враження? Хочете порадувати своїх клієнтів, партнерів або співробітників приємними сувенірами? Ніщо не скаже про вашу унікальність краще, ніж індивідуальний брендинг на шоколадках, розроблений спеціально для вас професійним дизайнером.

Невеликі шоколадні плитки-компліменти – ідеальна основа для брендування. Вони підходять як сувенір з будь-якого приводу: від відкриття магазину до солодкого доповнення до запрошення або ділового листування. Ніхто не може встояти перед надзвичайним міні-подарунком, навіть якщо він усього лише на один укус!

Шоколад з вашим брендом – це не тільки рекламний подарунок для залучення нових клієнтів, а й турбота про вже чинних. Ніщо не в змозі додати більшої індивідуальності вашій розсилці зразків, запрошення на захід або при будь-якому іншому контакті, ніж смачний (а ми впевнені в цьому!) шоколад з логотипом вашої компанії.

Завдяки брендованому шоколаду ви:

  • легко почнете діалог з потенційним клієнтом;

  • зробите приємний комплімент партнерам або відвідувачам;

  • віддячите співробітникам за продуктивну роботу.

Брендований шоколад – це іміджевий атрибут і безпрограшна маркетингова «фішка», про яку мріє кожен власник бізнесу. При цьому, ви можете займатися готельним, ресторанним, фармацевтичним, будівельним бізнесом, бути власником салону краси або спортивного клубу – скрізь буде доречно використання шоколадок з лого вашої фірми.

Сфера використання шоколаду з нанесеним брендом постійно розширюється. Це вже не тільки комплімент до напою, але і повноцінний учасник виставок, рекламних заходів, акцій, корпоративів. І навіть більш особистих подій: весілля, ювілеїв, новосілля і т.д.

Ми пропонуємо не тільки брендування шоколаду, але і такі оригінальні рішення, як друк обгорток з передбаченнями. Теплі, щирі побажання здатні поліпшити настрій будь кому, а вашій компанії отримати «плюсик в карму» від задоволених клієнтів.

Міні шоколадка формату неаполітанка з логотипом має важливі для брендованого шоколаду якості:

  • ідеально гладка поверхня, на якій буде мати гарний вигляд будь-який малюнок або текст;

  • стильна фольгована обгортка сріблястого або червоного кольору, яка надійно зберігає форму плитки та не дає шоколаду витекти, навіть якщо він розтанув.

Бездоганна висока якість Millennium для вашого бренду

Брендований шоколад Millennium не можна знайти ні в магазині, ні де-небудь ще. Це дійсно унікальний продукт найвищої якості. І є причина, по якій він такий гарний і це не секрет: ми використовуємо тільки найкращі складові.

В Millennium ми знаємо, наскільки важливо відповідати бездоганної репутації вашого бізнес-бренду. Тому для брендування шоколаду пропонуємо тільки якісну сировину, починаючи від добірних какао-бобів для виробництва шоколаду і закінчуючи міцною, яскравою фольгою та обгорткою. Ось чому, коли ви приходите до нас, щоб замовити шоколад з логотипом для вашої компанії, ми індивідуально промовляємо кожен етап створення ексклюзивного продукту. Коли ваші клієнти, партнери або співробітники бачать і смакують шоколад Міленіум, вони розуміють, що знаходяться в надійних руках. 

Для виготовлення вашого унікального замовлення ми використовуємо повноформатний друк на обраній вами упаковці. Така поліграфія дозволяє створювати дизайн в будь-яких корпоративних кольорах. Ви можете бути впевнені в тому, що логотип і брендування будуть саме таким, як вказано в замовленні.

Брендування шоколаду від Міленіум: крок за кроком

Зробіть свій бізнес помітним за допомогою нашого широкого асортименту рекламних шоколадних цукерок і персоналізованих шоколадних подарунків. Відкрийте для себе світ рекламних фірмових шоколадних цукерок з молочного та чорного шоколаду найвищої якості.

Ми пропонуємо використовувати для брендування шоколад неаполітанка в різних варіаціях оформлення молочного та чорного шоколаду: у фользі сріблястого або червоного кольору.

Вага шоколаду в форматі «неаполітанка» становить 5 грамів. Брендована шоколадка з логотипом вашої компанії складається з безпосередньо плитки, фольги обраного кольору та етикетки.

Етикетку для брендованого шоколаду виконуємо з крейдованого паперу або використовуємо інший матеріал, в тому числі дизайнерський картон з тисненням, відповідно до побажань замовника.

Хочете забрендувати шоколад в корпоративному стилі вашої компанії? Ми завжди готові прийняти замовлення і відповісти на будь-які питання, що вас цікавлять, за телефоном +38 (067) 565-18-24.

Ми гарантуємо високу якість продукції, дотримання термінів і умов зберігання шоколаду, а також термінів виконання замовлення і постачання брендованого шоколаду в будь-яку точку України.

Оптовим покупцям