Новина 2021

23.02.2021

Для тих, кому солодощів завжди мало. Для тих, хто звик кожного дня балувати себе шоколадом. І для тих, кому точно не злипнеться. Ми запускаємо 2 новинки вагою 1,1 кг — молочну та чорну шоколадки “Millennium” з цілим фундуком.

Хоча, слово “шоколадка” для кілограмового задоволення не зовсім підходить. Габарити цих плиток тягнуть на звання шоколадного “гіганта”! Гарантуємо, ви точно отримаєте гігантське задоволення, але спочатку знайдіть в собі сили відламати шматочок.

Ласуни, ми спеціально зробили так, щоб на полицях магазинів ви точно розгледіли цю новинку. Причому, здалеку! Преміальне пакування, яке хочеться потримати в руках, віконце, в якому видно фундук… До речі про фундук, він займає 30% плитки. Ми б зробили й більше, але то вже був би не шоколад з фундуком, а фундук в шоколаді. Беремо на замітку цю ідею та переходимо до плюсів новинки від “Millennium”.

По-перше, таку шоколадку хочеться подарувати. Рідним, коханим або подрузі з хорошою фігурою… А чому б і ні? Пакування підкорює дизайном.

По-друге, така шоколадка точно не на один вечір, звичайно, якщо ви не їсте її з подружками на дівич-вечір. Тут краще взяти 2.

По-третє, хто з ласунів взагалі буде проти отримати таку шоколадку в подарунок? Спойлер: ніхто. Шоколад — це універсальний подарунок, головне, підбирати його, враховуючи вподобання людини.

По-четверте, погляньте на те віконечко з горіхами. Цілі, обсмажені ядра фундука, що тануть у якісному чорному та молочному шоколаді. Зваблюють!

Тільки уявіть: аромат свіжомеленої кави, рідні готують сніданок, а ви відламуєте… Відколюєте… Відбиваєте! Шматок шоколаду на десерт! І-де-а-ль-но!

Таку шоколадку можна подарувати босові, щоб трішки задобрити. Таку шоколадку можна подарувати своїй симпатії, щоб точно уловила серйозність ваших намірів. І, в кінці кінців, таку шоколадку можна подарувати собі, бо ви варті її габаритів!

Оптовим покупцям