Знайди символ щирого кохання у одній із коробок цукерок Любімов!​

01.02.2022

Хочете подарувати своїй коханій вишуканий презент до Дня святого Валентина? У вас є шанс, смакуючи улюбленими шоколадними цукерками «Любімов», отримати унікальну срібну прикрасу у вигляді серця. 

Що б не говорили, але таке свято, як День Валентина, у нашій країні дуже шанують. І знаєте, зовсім не тому, що варто в цей день робити подарунки своїм половинкам, і вшановувати свято закоханих листівками у вигляді сердечок. А тому, що саме в цей день багато хто стає сміливішим, і нарешті наважується сказати три важливих слова «Я тебе кохаю!» тому, хто на них чекає.

А чи знали ви, що у більшості країн світу обов’язковими атрибутами Дня святого Валентина є листівки у вигляді сердечок, шоколад та прикраси? Саме тому ТМ «Любімов» та Svitozar не можуть залишитися осторонь цієї події і пропонують вам прийняти участь у романтичній акції. Стати учасником акції доволі просто. Вам потрібно лише придбати акційні цукерки «Любімов», які створені у вигляді сердечок, та знайти всередині однієї із коробок срібну підвіску-сердечко від ювелірного бренду Svitozar. Також зараз для всіх покупців Любімов діють спеціальні знижки на сайті Svitozar, переходьте за QR кодом на акційних коробках.

Знайти срібні підвіски-сердечка можна всередині таких коробок з цукерками «Любімов»:

Акція діє в період з 01.01.2022 до 01.09.2022 включно.

 

Оптовий каталог шоколаду