Чи можна вагітним їсти шоколад?

18.02.2021

Так, так і ще раз так!
Ми знаємо, як швидко змінюють смаки вагітних жінок. Дуже часто з’являється непередбачувана любов саме до шоколаду. Не любили його до вагітності, а потім обожнювати протягом 9 місяців нормально. Відповідаємо на найпопулярніші запитання стосовно шоколаду під час вагітності у нашому блозі. 

Шоколад для вагітних: за та проти.

Хочемо зазначити, що шоколад для вагітних абсолютно не шкідливий, тому лікарі рекомендують не припиняти його вживання під час виношування дитини. Жінки при надії схильні нервувати більше, ніж зазвичай, тому шматочок улюблених солодощів — гарне рішення, щоб заспокоїтись. Він допомагає впоратися зі стресом, до якого так схильні вагітні.

Шоколад — це джерело вуглеводів, які заряджають на весь день. Якщо вуглеводів замало, в організмі починається витрата жирів і білків, через що можуть відбуватися різні порушення в розвитку дитини. Однак надлишок вуглеводів так само шкідливий: він може викликати затримку рідини в організмі і призвести до збільшення ваги майбутньої мами. Дуже важливо стежити за тим, щоб раціон вагітної включав оптимальну кількість продуктів, багатих на вуглеводи.


Скільки можна вживати шоколаду при вагітності?

Радимо не зловживати улюбленими смаколиками, і пам’ятати приказку: “Що занадто — то нездраво!” Середня денна норма для дорослої людини становить 20-30 г в день. Тобто в тиждень ви можете, нічим не ризикуючи, з'їдати, порційно, 100 г чорного шоколаду. Зловживання шоколадом під час вагітності, як і в будь-який інший період, не принесе організму користі. 

Краще обирати чорний шоколад, наприклад “Millennium Favorite” 99%

А для тих, хто слідкує за рівнем цукру в організмі, рекомендуємо звернути увагу на "Millennium зі стевією" 74%

Тож, як ви вже зрозуміли, шоколад при вагітності можна. Адже головною особливістю шоколаду є наявність в ньому корисних для організму органічних кислот, магнію, заліза та флавоноїдів. У випадку з ласощами для майбутньої мами головне — не переборщити, і тоді користь буде 100%.

Зі всім асортиментом та цінами можна ознайомитись за посиланням: https://millennium-trade.com/millennium 

Також пропонуємо, оформити замовлення онлайн на сайті, зі зручним для вас способом доставки та оплатою платіжною карткою.

Для оптових покупців маємо приємні умови для співпраці, з деталями можна ознайомитись за посиланням: https://millennium-trade.com/opt-users

Всі новини
Оптовим покупцям