Який шоколад подарувати на Хелловін? 3 страшенно чудові ідеї

28.10.2022

Halloween Sale

На Хелловін або, як ще називають це свято, Вечір усіх святих прийнято дарувати солодощі. Але найбільше діти й дорослі полюбляють саме чорний та молочний шоколад. А якщо він не тільки смачний, а й корисний, бо виготовлений з дотриманням усіх технологій, то тут і говорити зайве. Треба лишень смакувати! 

Зовсім скоро відбудеться одне з найжахливіших й одночасно найулюбленіших зі свят дітей (будемо чесними, що не тільки дітей, так?) День всіх святих, він же Хелловін. Так! Багато хто не хоче приймати це святкування в нашій країні, вважаючи, що воно чуже. Однак малечі свято прийшлося до смаку й діти з нетерпінням на нього чекають. 

Вони разом з батьками вирізають гарбузячого Джека, прикрашають кімнати павутинням та відповідними атрибутами, готують шокуючі костюми та торбинки для збирання шоколадних цукерок в обмін на те, щоб не лякати перехожих чи сусідів. Ще на це свято прийнято влаштовувати вечірки та сімейні посиденьки за святковим столом, на якому основу складають жахливо симпатичні тематичні блюда і, звичайно, смачні солодкі подарунки кожному.

Але ж які солодощі підготувати для малечі й не зовсім? Ось декілька чудових ідей.

Страшно смачний чорний та молочний шоколад на Хелловін

Можна купити цукерки оптом, й порадувати всіх кілограмами смачними солодощами. Але від плитки шоколаду ніхто не відмовиться. А якщо цей шоколад виготовлений з якісного какао з дотриманням всіх технологій, то він ще й корисний.

Зупинили свій вибір на шоколадках Millennium? Ви не прогадали. Адже є ще одна важлива перевага такого рішення: купуючи шоколад оптом на нашому сайті, можна значно зекономити. 

Наприклад, для любителів молочного шоколаду, підійде молочний шоколад у плитці «Millennium Very Peri» або пористий молочний шоколад «Millennium Air». Молочний шоколад здається занадто солодким і хочеться більш насиченого смаку? Для вас є чорний шоколад «Millennium Favorite».  Для тих, хто віддає перевагу шоколаду з начинками й дня не уявляє без горіхів, є плитки шоколаду з лісовими горішками, арахісом, мигдалем, журавлиною… Навіть для тих, хто любить експериментувати із шоколадними смаками, ми створили найцікавіші поєднання. Це і шоколад з солоною карамеллю, і з шматочками чізкейку, і з кранчами, навіть з апельсиновою цедрою! 

Неймовірно корисний шоколад для дітей

Звичайно, що дітям пропонувати шоколад з різноманітними добавками не варто. Тому для них створений саме дитячий шоколад, який можна сміливо презентувати їм на Хеллоуїн (за умови, що у малечі немає алергії на какао). Це шоколадки із серії «Любимов Kids», в яких ніжний молочний шоколад поєднаний з найсмачнішою молочною начинкою. Єдиний мінус – побачивши улюблених героїв на етикетках шоколадок вам з малюком доведеться вкотре передивлятися мультик про посіпак. Ну й що, що ви знаєте його вже напам’ять? Дитині ж він подобається.

Жахливо прекрасний крафтовий шоколад

Якщо ж потрібно когось здивувати, пропонуємо презентувати на День всіх святих шоколад Millennium Craft Series. 8 неймовірних поєднать молочного чи чорного шоколаду з різноманітними начинками у крафтовому шоколаді цієї серії – це дещо надзвичайно прекрасне та неймовірно смачне. Лишень скажемо пошепки: фундук, мигдаль, кеш’ю, пелюстки волошок, шоколадні кранчі… Все! Зупинитися неможливо. Хочеться спробувати ще й ще. 

Оптовим покупцям