Як обрати якісного виробника солодощів для своєї справи?

01.03.2023

Шоколад оптом від Millennium

Серед великого різноманіття виробників шоколадної продукції в Україні досить нелегко зробити свій вибір, якщо потрібно закупити багато шоколаду та шоколадних цукерок оптом для своєї справи. Адже хочеться, щоб і продукція відповідала вимогам якості, і виробник давав певні гарантії, і, звичайно, смаколики радували своїм смаком. Ось декілька наших рекомендацій.

Звісно, якщо у вас є свій бізнес, що пов’язаний з виробництвом продукції на основі шоколаду або ж продукція має його у своєму складі, хочеться мати контакти постачальника якісної продукції. Також наші поради будуть цікавими тим, кому потрібно придбати шоколадні цукерки оптом: магазинам, кав’ярням, благодійним організаціям тощо. Адже зазвичай перевага надається тому виробнику й постачальнику, який вже не перший рік на українському ринку, має певні заслуги й багато шанувальників. 

Де ж купити шоколадні цукерки та шоколад оптом?

Так, можна піти на будь-який базар чи у будь-який магазин і купити шоколадні цукерки в необхідній кількості. Але даному випадку ніхто не гарантує, що за привабливою обгорткою чи ціною криється саме те, що вам потрібно. Також не можна бути впевненим остаточно, що ви придбаєте саме те, що необхідно вашому бізнесу для підкреслення іміджу.

Насправді знайти якісні й одночасно смачні ласощі оптом – не так вже й легко, адже конкуренція в нашій країні досить велика. В то й же час, багато хто з поціновувачів шоколадної продукції вже давно визначилися з тими компаніями, виробниками солодощів, які віддають перевагу якості, справжньому смаку й продажу за розумну ціну. Серед більшості кондитерських компаній виділяється саме Millennium. А перераховане вище – не єдині плюси цієї фабрики.

Чому варто придбати шоколадні цукерки оптом у Millennium?

Шоколадна фабрика Millennium – не тільки про шоколад. Вдале поєднання якісних тертого какао, какао-масла, цукру та натуральних наповнювачів, що роблять смак цукерок та шоколаду неймовірним, допомогли компанії стати одним з лідерів українського ринку. А ще Millennium – це ім’я, яке знають понад 20 років не тільки в Україні.

Від самого дня запуску виробництва шоколаду та цукерок компанія ставила за мету виготовляти лише якісний шоколад, який стане улюбленим як для дорослих, так і маленьких українців. Зрештою, на сьогодні фабрика виготовляє не тільки плитки шоколаду. Ми впевнені, що ви точно знайомі з цукерками Любимов, трюфельними цукерками Oskar le Grand, смачною продукцією Chocolatier, кілограмовими плитками шоколаду з фундуком, ваговими цукерками на різний смак.

Особливої уваги заслуговує новинка від Millennium – шоколад крафтової серії. Його переваги в надзвичайних поєднаннях оксамитового смаку какао, різноманітних горіхів та ягід. 

Також Millennium виготовляє шоколад для індивідуального брендингу в якості корпоративних подарунків чи сувенірів. Що це означає? На обгортку невеликих шоколадних плиток-компліментів наносяться логотип і назва вашої компанії. Шоколадка з назвою вашого бренду на обгортці – це ідеальне рішення, якщо вам необхідно зробити подарунки своїм клієнтам, покупцям чи співробітникам до свята. А якщо замовити шоколад оптом для корпоративних подарунків, то це ще й досить економно.

Де придбати якісний шоколад та цукерки оптом від Millennium?

Якщо ж ви маєте свою справу й шукаєте, де придбати якісні цукерки та шоколад для кав’ярні, готелю чи магазину оптом – ідеальним варіантом стане замовлення необхідної кількості продукції у нас на сайті в розділі Товари оптом. Тут ви можете обрати ті продукти, які вас цікавлять найбільше.

Якщо ж у вас в процесі замовлення виникнуть питання, можна зателефонувати за номером телефону: +38 (067) 565-18-24. Ввічливі консультанти допоможуть підібрати необхідні вам шоколадні цукерки та шоколад оптом.
 

 

Всі новини
Оптовим покупцям