Як правильно зберігати шоколад та шоколадні цукерки?

21.07.2020

Як зберігати шоколад: практичні поради для ласунів.

Якщо ви любите шоколад так само сильно, як ми, то напевно задавалися питанням: "Як найкраще зберігати шоколад і шоколадні цукерки вдома?"

Це важливе питання зі ще більш важливою відповіддю — настільки важливою, що ми вирішили присвятити їй окрему статтю в блозі. Багато любителів солодкого цікавляться — чи можна заморожувати шоколадні вироби та чи збережеться при цьому їх смак. Ось зараз і дізнаємося. Напевно, немає нічого гіршого, ніж виявити, що шоколадна плитка, яку ви забули в холодильнику, перетворилася в потрісканий побілівший шоколад. Або що ваші улюблені ласощі розтанули і тепер єдиний вихід — це збирати шоколад з обгортки. Зараз ми поділимося декількома секретами, щоб наступного разу ви уникли цих помилок.

Отже, навчання правильному зберіганню шоколаду зводиться до трьох основних елементів:

  1. температура;

  2. світло;

  3. час.

Важливо зберігати шоколад і шоколадні цукерки при низьких температурах. Намагайтеся зберігати ласощі в прохолодному, сухому місці, далеко від надмірної спеки або вологі. Ідеальна температура для зберігання шоколаду становить 18-20 градусів. Як відомо, більшості з нас, спека розплавить шоколад, а сильні морози можуть змінити смак і текстуру солодощі.

Тримайте шоколад далеко від яскравого світла і вологого повітря. Світло і кисень можуть пошкодити текстуру і смак вашого шоколаду — особливо шоколаду з низьким вмістом какао, такого як молочний і білий шоколад. Щоб захистити шоколад від шкідливих для нього елементів, зберігайте його в обгортці або в герметичному контейнері.

І найголовніше, чим свіжіше буде ваш шоколад, тим краще буде смак. Тому їжте швидко і не давайте улюбленій плитці залежатися на полиці. Намагайтеся купувати шоколад в тих кількостях, які ви можете з'їсти відносно швидко.

Шоколад без добавок можна зберігати до 12 місяців при правильній температурі; шоколад з добавками, ягодами та горіхами — до 6 місяців при правильній температурі. Винятком є ​​шоколадні трюфелі, оскільки в них більше вологи, термін їх зберігання не більше 50 днів при температурі не вище +15 градусів. Вони вимагають особливого температурного режиму.

Отже, тепер ви дізналися трохи більше про те, як правильно зберігати (і неправильно) зберігати шоколад, але не забувайте ці корисні поради:

  • Какао-жир добре вбирає інші запахи, тому не допускайте сусідства з продуктами із сильним запахом, включаючи екстракти для випічки і приправи.

  • Чим чистіше шоколад, тим він довговічніше. Це означає, що весь ваш молочний і білий шоколад не буде залишатись свіжими довго і є більш схильні до змін смаку і текстури, викликаним температурним стрибком або вологістю.

На сайті Millennium ви можете замовити улюблений шоколад за приємною ціною.
Радимо спробувати шоколад та шоколадні цукерки, які користується особливою популярністю влітку:
1. Фруктове асорті цукерок Millennium Фрукти в шоколаді 210г
2. Молочний шоколад MILLENNIUM Ягідний чізкейк 100г
3. Молочний шоколад «Millennium Mousse» з мусовою та чорничною начинкою 135г


Оптовим покупцям ми пропонуємо вигідні умови співпраці з унікальною системою знижок.

При покупці на суму:

• 1000-5000 грн, знижка 5%.

• Від 5001-20000 грн, знижка 10%.

• Від 20 001 грн і більше, знижка 15%.

Приємних покупок і смачного шоколаду!

Оптовим покупцям