11 липня -Всесвітній день шоколаду

21.07.2020

З радістю повідомляємо, що 11 липня ми святкуємо День шоколаду! Тому саме в цей день ми будемо говорити тільки про шоколад і насолоджуватися кращим шоколадом геть забувши про заборони і дієтах. Ласуни, ви з нами?

Давайте ж розберемося, звідки взявся шоколад і хто захотів створити свято на його честь?

Найперше використання шоколаду "зафіксовано" в Мексиці так званої цивілізацією ольмеків. Ще стародавні племена Мая розтирали какао-дерева, змішували какао-боби з вином і додавали пряні трави. Таким чином виходив напій, який називали xocolatl. А після вторгнення іспанців, які разом з іспанським конкістадором Ернаном Кортесов в 16 столітті відвезли з собою не тільки скарби, але і рецепт делікатесного напою, вся Європа змогла спробувати ці дивовижні ласощі під назвою «Theobroma cacao». Що в перекладі означає «Їжа богів». Це, напевно, найкраще назву для шоколаду, яке можна придумати. Але робити шоколад гарячим і солодким, почали лише на початку 17 століття, додаючи в нього молоко, мед і різні спеції.

У такому вигляді шоколадом насолоджувалися до середини XIX століття. І тільки потім вчений з Голландії Конрад ван Коуту спроєктував прес, який віджимав масло з какао-бобів. Магія!

За деякими даними, першу шоколадку створили в 1847 році в Лондоні. Але французи впевнені, що в 1846 паризький кондитер Жан П'єтро вже отримав твердий шоколад. Напевно ми ніколи не дізнаємося, хто з них був першим. Але яка різниця, якщо обидва створили щось дивовижне?

Дякувати за саме свято варто саме французів, які в 1995 році захотіли відзначити любов до шоколаду в цю солодку дату - 11 липня. Спочатку це мав бути внутрішній, державне свято, але ласуни з усього світу підтримали ініціативу Франції.

Але не варто забувати, що завдяки відкриттю Америки, шоколад знайшов таку значну популярність. В ті часи (і донині) він виготовляється з какао-бобів, отриманих з какао-дерев, зростання яких в основному відбувається поблизу екватора в тропічних районах.

На цей час у світі існує безліч видів шоколаду, але відзначити коштує 3: чорний, молочний та білий. Саме ці 3 види залишаються найпопулярнішими у світі.

На сайті Millennium представлено понад 100 шоколадок і шоколадних цукерок, тому кожен ласун знайде для себе найсмачніше і кращі ласощі.

Якщо ви обожнюєте чорний шоколад, але стежте за кількістю споживаного цукру, радимо звернути увагу на Чорний шоколад 74% "Millennium зі стевією"

Любителям молочного шоколаду припаде до смаку класичний молочний шоколад «Millennium»

А для шанувальників білого шоколаду у нас є нереально солодкий білий пористий шоколад

Кажуть, що тільки в це свято можна їсти необмежену кількість солодощів, і нічого вам за це не буде — ні зайвих калорій, ні проблем зі здоров'ям. Замовляйте оптом шоколад на сайті Millennium, і кожен день буде як свято.

Щасливого Дня шоколаду!

Всі новини
Оптовим покупцям