Дитячий шоколад Міленіум оптом для маленьких ласунів

04.02.2020

Вагові і в коробках, плитки, батончики, драже і печиво. Серед торгових марок фабрики є дитячий шоколад ТМ Любімов Kids, який люблять хлопчики й дівчатка в різних куточках нашої країни. Кондитерська фабрика Millennium є одним з найбільших виробників шоколаду в нашій країні і має більш ніж 20-річний досвід виробництва кондитерських виробів. В її асортименті представлені шоколадні цукерки Його випускають за ліцензією і відповідно до міжнародних сертифікатів, що підтверджують безпеку продукції.

Дитячий шоколад Міленіум оптом для маленьких ласунів

Всім добре відомо, що шоколад - улюблені ласощі дітей. Навряд чи знайдеться продуктовий магазин, де на прилавку немає шоколадних плиток, батончиків, цукерок. І якщо ви володієте торговою точкою або керуєте мережею магазинів роздрібної торгівлі, переконайтеся, що у вас є що запропонувати своїм маленьким клієнтам, які потребують солодкому частування. Купити дитячий шоколад оптом можна на сайті Millennium-trade. Наш інтернет-магазин пропонує якісні і смачні кондитерські вироби для хлопчиків і дівчаток, які відмінно доповнять асортимент вашого магазину.

Дитячий шоколад - плитки, батончики користується попитом у різних категорій покупців. Ця позиція, завжди затребувана, тому наш онлайн-магазин пропонує шоколад для дітей оптом різних цінових позицій. Асортимент включає в себе дитячий шоколад торгової марки Любімов Kids. Продукція сертифікована, дизайн упаковки солодощів виконаний в дусі мультфільмів Дісней - Minions, Trolls, Penguins of Madagascar. Ми запропонуємо шоколадні плитки з ніжною йогуртовою начинкою, а також шоколадні цукерки з кремово-молочною начинкою і батончики з пористого шоколаду. Ці солодощі приведуть в захват найвибагливіших маленьких гурманів-ласунів, і не залишать байдужими їх батьків.

Чому робити оптові покупки шоколаду вигідно в Millennium-trade

-гнучка цінова політика. Наш магазин пропонує оптимальні ціни на кондитерську продукцію для клієнтів. В асортименті представлені вироби, розраховані на різні споживчі можливості.

-великий вибір шоколаду. Millennium-trade пропонує широкий вибір солодощів оптом онлайн для роздрібних продавців і торгових мереж. У нас є різні найменування товарів, включаючи вагові цукерки, шоколадні плитки, батончики, набори цукерок, дитячий шоколад, печиво. Крім того, це вигідний спосіб купити шоколад для корпоративних заходів.

-комфортний сервіс. На сайті можна швидко вибрати товари і залишити заявку, або зв'язатися з нашими менеджерами по телефону чи електронній пошті. З інтернет-магазином Millennium-trade ви можете робити покупки 24/7 в будь-який зручний для вас час онлайн, використовуючи мобільні гаджети і підключення до інтернету.

Всі новини
Оптовим покупцям