Шоколад Millennium знову визнали кращим в категорії

27.01.2020

Українська народна премія, що спрямована на визначення найкращих товарів і послуг, вже оприлюднила підсумки цього року.

Компанія MILLENNIUM отримала друге місце у номінації «Шоколад». Українська народна премія пропонує інноваційну систему онлайн-голосування. Керівник напряму «Вибір споживачів» Станіслав Гуляєв зазначив, що нагорода лише підтверджує професіоналізм, згуртованість і структуру злагодженості компанії. Це та планка, яка дає нам мотивацію до успіху і дозволяє рухатися тільки вперед!

Крім цього, 2019 рік запам'ятався компанії ще однієї номінацією «Вибір споживачів року», в якій MILLENNIUM визнали найкращим. «Компанія посіла перше місце і була визнана кращою на думку самого суворого журі в країні — українського споживача», — коментують організатори премії.

Кількість нагород і номінацій збільшується і це говорить нам про те, що ми обрали вірний напрям. У нашому пріоритеті — висока якість і поповнення новинок продукції. Завдяки новим технологіям і власним розробкам у цьому році стала доступна лінійка Fruits & Nuts, яка встигла стати фаворитом серед споживачів. Крім цього, у лінійці вийшов ще один важливий продукт — рожевий шоколад, який став справжньою знахідкою для українців.

Всі новини
Оптовим покупцям