Користь чорного шоколаду

22.06.2020

Всі ми любимо шоколад, адже він є каталізатором радості, надійним джерелом розради, коли нам це необхідно, а також підсилювачем гарного настрою. Давайте ж розберемося, чому саме він корисний для нашого організму, крім вибуху серотоніну, який він влаштовує.

Ні для кого не секрет, що якщо вживати шоколад у великих кількостях — то користі від нього не буде. Але якщо вживати чорний шоколад в міру, то він посприяє поліпшенню роботи серця, знизить рівень холестерину в крові й навіть допоможе схуднути. Ще з дитинства ми пам'ятаємо слова: "Все смачне шкідливо!" Напевно, тому нам було складно повірити, що улюблені ласощі мають корисні властивості, крім подарованого відчуття насолоди. Вчені змогли довести користь. Цікаво? Читайте далі!

В першу чергу варто відзначити, що шоколад містить безліч корисних речовин, яких щодня потребує наш організм, наприклад: магній, калій, селен, фосфор, фтор, цинк та інші. Магній і калій нормалізують роботу центральної нервової системи. Кальцій необхідний кісткам. А фтор потрібен для захисту зубів від карієсу. Як бачите, твердження про те, що шоколад псує зуби не зовсім правдиве. Але не варто забувати, це відноситься тільки до якісної темному шоколаду, вміст какао в якому вище 55%.

Вчені довели, що какао, що міститься в шоколаді, знижує рівень «поганого» холестерину (LDL) і підвищує рівень «хорошого». А ще зменшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань, через те, що сприяє відновленню гнучкості артерій.

Зараз всі жінки ще уважніше почнуть вчитуватися в цей текст, тому що шоколад може допомогти у схудненні! Всього 10 грамів розтопленого на язиці шоколаду за 20 хвилин до їди створять відчуття ситості і, таким чином, на обід ви з'їсте менше. Здавалося б, десерт слід їсти в кінці, але на шоколад це правило не поширюється. Геніально, чи не так?

Вчені довели, що чорний шоколад покращує пам'ять і увагу людини, а також допомагає сконцентруватися на роботі чи навчанні за рахунок флавоноїдів, які покращують приплив крові до мозку. Наступного разу, коли помітите, що не можете сфокусуватися на чомусь важливому, просто зробіть паузу і насолоджуйтесь улюбленим шоколадом.

Чи помічали, як змінюється ваш настрій після шматочка улюбленої ласощі? Це завдяки присутності у складі шоколаду L-триптофану. Саме ця речовина стимулює вироблення серотоніну — гормону щастя.

Мало хто знає, що шоколад має властивості афродизіака, і при грамотному споживанні поліпшується сексуальна активність.

Ну і, нарешті, шоколад можна любити просто за те, що він дарує вам відчуття задоволення, радості та ейфорії. Так що їжте темний шоколад від Millennium з користю та задоволенням.

Пам'ятайте, шоколад повинен бути якісним, а головне — його повинно бути в міру. Адже все надлишкове шкодить людині, особливо надмірне вживання солодощів. Шоколад може принести як користь, перераховану вище так і шкоду, якщо ви з'їсте занадто багато. Тепер головне не виходити за ¼ плитки шоколаду в день.

А для тих, хто обожнює солодощі і стежить за фігурою, у нас є чорний шоколад 74% Millennium зі стевією, радимо спробувати!

Оптовим покупцям