Шоколад Millennium - переможець «Фаворитів успіху-2018»

19.08.2019

Конкурс «Фаворити Успіху» проводиться щороку для визначення найкращих торгових марок товарів та послуг. Він являє собою споживчий рейтинг, в журі якого – як експерти, так і рядові споживачі. Перемога в конкурсі визначається за результатами масового опитування покупців та аналізу суспільних переваг.

У червні відбулася шістнадцята церемонія нагородження призерів конкурсу «Фаворитів Успіху». Одним з переможців в категорії «Продукти харчування» стала торгова марка Millennium, визнана найкращим кондитерським брендом за результатами опитування споживачів.

Ми вдячні всім нашим покупцям за те, що ви знову вибрали наш шоколад! Саме ваша довіра надихає нас творити знову і знову, розширювати асортимент і створювати нові види шоколадних ласощів, в тому числі і «класику жанру» - плитковий шоколад.

Завдяки вашій любові та відданості Millennium отримав визнання і статус «Абсолютний Фаворит-2018» в категорії «Найкращий шоколад в плитці».

Ми раді, що наша продукція здобула таку любов і довіру серед вас, і обіцяємо вам ще багато смачних і вишуканих новинок в нашому асортименті. Залишайтеся з нами, стежте за новинами в соціальних мережах і в нашому блозі!

Кожен новий продукт – чи то плитка шоколаду з новими смачними інгредієнтами, гарний подарунковий набір до прийдешнього свята або новий різновид шоколадних цукерок і батончиків – буде висвітлено в наших новинах, а його склад – детально розписаний, щоб поціновувачі прекрасного смаку шоколаду неодмінно захотіли спробувати нашу новинку.

Наш асортимент завжди буде поповнюватися новими вишуканими солодощами для дітей і дорослих. Не нудьгуватимуть з нами і творчі натури, які люблять готувати смачні торти, пироги, фондю та печиво: вибір інгредієнтів для випічки Millennium теж розширятиме!

Оптовим покупцям