Що подарувати до дня вчителя?

17.09.2020

З року в рік, це питання турбує не лише школярів, але і їх батьків.

Дарувати подарунки в цей день стало традицією цього свята — це своєрідна вдячність від батьків та учнів, за те, що вчитель протягом багатьох років навчає та виховує.

Як обрати подарунок?

Обираючи подарунок слід розуміти, що він має бути доречним і не занадто дорогим, щоб не поставити вчителя в незручне становище.

При виборі очі розбігається, а магазини нам пропонують безліч варіантів за різними цінами. Хтось обирає нетипові варіанти подарунку, купуючи щось нове та оригінальне, а хтось дарує такі вже звичні квіти.

Як щодо смачного подарунку?

Наприклад, коробка шоколадних цукерок — ідеальний варіант.

По-перше, це смачно, а величезний вибір солодощів дасть змогу обрати цукерки на різний смак.

По-друге, ми знаємо що шоколад — це гормон щастя, а людям так важливо відчувати себе щасливими.

Коробка шоколадних цукерок — це подарунок, який можна розділити з найближчими людьми. Сісти ввечері за сімейний стіл, та пригостити свою родину смачними ласощами. Або з колегами, на перерві між уроками, ласувати смачним презентом.

Асортимент Millennium може задовольнити найвибагливіших шанувальників солодкого та подарувати справжню насолоду смаку.

До прикладу цукерки «Фрукти в шоколаді» призовують в собі смак тропічних фруктів: ананас, інжир, солодкі мандарини та полуниця, соковиті абрикоси та сливи в поєднанні з білим, молочним та чорним шоколадом подарують незабутнє екзотичне задоволення.

Ексклюзивні цукерки «Історії океану» зачарують не лише своїм смаком, але і виглядом. Завдяки особливій технології, кожна цукерка в коробці не схожа одна на одну, має особливі візерунки та наповнена ніжним горіховим праліне.

Для поціновувачів класики у нас є «Millennium Classic». Цукерки містять 7 ексклюзивних начинок у молочному шоколаді. Поєднують у собі горіхове та мигдалеве праліне, італійський фундук, фісташки, мигдаль, капучино, та йогуртовий крем.

Millennium вміє дивувати тому коробка шоколадних цукерок — це ідеальний подарунок для вашого вчителя.

Зі всім асортиментом та цінами можна ознайомитись за посиланням: https://millennium-trade.com/millennium 

Також пропонуємо, оформити замовлення онлайн на сайті, зі зручним для вас способом доставки та оплатою платіжною карткою.

Для оптових покупців маємо приємні умови для співпраці, з деталями можна ознайомитись за посиланням: https://millennium-trade.com/opt-users

Оптовим покупцям