Бренди

Гордістю шоколадної фабрики «Millennium» є бренди, які вже давно полюбилися споживачам: «Millennium», «Любімов», «Oskar le Grand», «Любімов Kids»

Хто не чув про найвідоміший бренд, що випускає вишуканий плитковий шоколад? Багатий вибір на будь-який смак: від екстра-темного «Брют» (мінімум цукру, максимум какао) до білого пористого з горіхами та сушеними ягодами. У цій смаковій палітрі кожен знайде «свій» відтінок!
Назва бренду говорить сама за себе – ці ласощі створені для того, щоб дарувати радість нашим рідним. Шоколадні цукерки у коробці, батончики та плитковий шоколад на будь-який смак – чудовий універсальний подарок, особливо для прекрасних дам.
Все найкраще – дітям! Ці ласощі проходять особливо суворий контроль якості, оскільки створені для найменших ласунок. Молочні шоколадки в коробці з міньйонами, драже, рисові кульки – будь який з цих смаколиків приведе вашого крихітку в неймовірний захват!
Вишукані ласощі від бренду Oskar le Grand достойно оцінять гурмани. Ніжні оригінальні французські трюфелі, які тануть в роті - це, певно, найвідоміші цукерки у світі кондитера. Виготовлені за класичним рецептом 1919 року, вони стануть справжньою прикрасою «солодкого» столу.
Бажаєте трохи розбавити трудові будні? Ці солодощі створені для того, щоб дарувати гарний настрій щодня. А любителів готувати домашні цукерки ручної роботи, шоколадне фондю та інші ласощі порадує асортимент какао - порошку та шоколаду різних сортів.