10 цікавих фактів про шоколад

25.09.2020

Мабуть, не існує у світі людини, яка хоча б раз у житті не коштувала шоколад. Це і не дивно, адже це найпопулярніше солодке в усьому світі.

Шоколад — відомий в кожному куточку Земної кулі, а у деяких країнах він відіграє важливу роль, завдяки йому з’явились цілі свята та традиції.

До того ж, музей шоколаду є майже у кожній країні. В них можна побачити незвичайні скульптури, виповненні з різних видів шоколаду, спробувати солодощі на смак та дізнатись історію виникнення улюблених ласощів. 

З чим їдять шоколад у різних куточках світу?

Ми звикли ласувати шоколадом у вигляді цукерок або плитки в обідню перерву під чашечку кави або чаю, але французи віддають перевагу шоколаду в поєднанні з апельсинами, також обожнюють додавати спеції на основі чорного шоколаду до м’ясних страв.

Швейцарці люблять поєднувати сир разом із шоколадом, а неординарні японці поєднують шоколад з неординарними продуктами, наприклад, васабі. Бельгійці насолоджуються смаком шоколаду разом з помідорами, додаючи ароматний базилік. А в Чехії, що славиться своїм пивом, створили окремий вид пива, за основу якого був взятий шоколад. 

Про наш шоколад.

Шоколадна фабрика Millennium. Один з найбільших виробників шоколаду та цукерок в Україні. Випускає найсмачніші солодощі під різними торговельними марками, такими як ми "Millennium", "Любимов", "Oskar le Grand", "Любимов Kids" і "Золотий Запас", пропонує безліч варіантів смаків аби задовольнити смаки кожного клієнта.

І наостанок 10 найцікавіших фактів про шоколад, які ви точно не знали.

1. Молочний шоколад з’явився на світ завдяки Генрі Нестле, який випадково змішав звичайний шоколад зі згущеним молоком. 

2. В народній медицині мексиканців шоколад використовують як лікарський засіб.

3. В дитинстві нам часто говорять, що від шоколаду псуються зуби, але це не так. На відміну від інших солодощів, які містять цукор, шоколад не викликає карієс.

4. Найбільша вага шоколадної плитки яка коли-небудь була виготовлена — 4,41 тонни.

5. До 19 століття шоколад був лише в рідкій формі.

6. Дерева какао можуть жити до 200 років.

7. Близько 40% мигдалю та 20% арахісу вироблених у світі поставляються для виготовлення шоколадних виробів.

8. У 2012 році у Швейцарії було зафіксовано найвище споживання шоколаду на одну людину. В середньому, кожен швейцарець з’їдав 11,8 кілограма шоколаду в рік.

9. Один шматочок шоколаду, дає вам достатньо енергії аби пройти 45 метрів.

10. Кожен рік люди витрачають на шоколад близько 7 млрд доларів.

Ми впевнені, що після нашої солодкої статті вам захотілось скуштувати шматочок найсмачнішого шоколаду Millennium, тому не зволікайте, обирайте та замовляйте шоколад на нашому сайті зі зручним способом оплати та доставки https://millennium-trade.com/millennium

А для тих хто дуже сильно полюбляє наші солодощі, є вигідні умови для оптових https://millennium-trade.com/opt-users

 

Оптовим покупцям